Přenosný inteligentní WallBox go-e Charger Gemini flex 22 kW

Inteligentní přenosný Wallbox s Wi-Fi, podporou pro RFID karty a klíčenky, inteligentní nabíjení ze sítě nebo z fotovoltaiky, možnost připojení na HDO stykač, nabíjecí konektor Type 2 a podpora pro všechny typy elektromobilů a plug-in hybridů, maximální nabíjecí výkon až 22 kW, LED podsvícený konektor, vzdálený přístup a administrace, online autorizace nabíjení, nastavování limitů, jednoduché připojení bez elektrotechnika do velké 5kolíkové zásuvky 32 A, bezplatná mobilní aplikace pro Android a iOS, bezplatné OTA aktualizace až do konce života zdarma

Dostupnost Skladem - Odesíláme v 12:00 přes Zásilkovnu nebo kurýrem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Kód: IW001
24 900 Kč –21 % 19 490 Kč 16 241,67 Kč bez DPH
Přenosný inteligentní WallBox go-e Charger Gemini flex 22 kW
ch 04 22 01
Akce
Doprava zdarma 24 900 Kč –21 %
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Predstavujeme první inteligentní přenosný Wallbox s Wi-Fi, RFID a pokročilými funkcemi i pro Váš elektromobil či plug-in hybridní vozidlo. Seznamte se s go-e Gemini flex 22 kW. Ovládejte výkon nabíjení pohodlně ze svého smartphonu, ať jste kdekoli. Dostávejte upozornění o stavu nabíjení, nastavujte limity, časové harmonogramy, propojení na fotovoltaiku, nebo se o nic nestarejte a pokročilé inteligentní systémy udělají vše za Vás. A když si v průběhu nabíjení cokoli rozmyslíte, jedním dotykem na smartphonu, tabletu nebo počítači můžete vzdáleně přistupovat do přehledné administrace a provést jakoukoli změnu. Inteligentní přenosný Wallbox go-e Gemini flex 22 kW je jedinečný svého druhu a vždy spolehlivě nabije Váš elektromobil s funkcemi pro začátečníky i pokročilé.

Jde to i bez elektrikáře a bez montáže. Za minutu nabíjíte. Jste na to připraveni?

Na zapojení inteligentního Wallboxu go-e Gemini flex 22 kW nepotřebujete volat elektrikáře, není potřeba přestavovat rozvody ani upravovat jističe. Jeho připojení je tak jednoduché, že to zvládne opravdu každý. Není potřebný žádný zásah do elektroinstalace ani projektové dokumentace. Jednoduše ho jen připojíte do zásuvky a okamžitě můžete začít nabíjet svůj elektromobil či plug-in hybrid. Vše, co potřebujete, je velká standardní 5-kolíková zásuvka 3x 32A. Pokud byste náhodou měli k dispozici malou 5-kolíkovou zásuvku 3x 16A, můžete si buď zakoupit inteligentní Wallbox go-e Gemini flex 11 kW, nebo jen připojit redukci, kterou rovněž najdete v naší nabídce. To je vše! žádné tahání kabeláže, sekaní ani vrtání. Jsme přesvědčeni, že ušetřené tisíce korun využijete efektivněji než nákupem nesmyslných, složitých Wallboxů za desetitisíce.

Vše pod kontrolou s nekonečnými možnostmi

Sledujte průběh nabíjení, kolik energie Váš elektromobil již přijal, kdo aktuálně nabíjí, nastavte si požadovaný výkon, vyberte si 1 nebo 3 fáze nebo omezte nabíjení jen pro povolené osoby. Díky kompatibilitě s RFID čipovými kartami můžete určit, kdo může nabíjet, v kolik a kdo naopak už ne. Nastavte vybraným osobám nabíjecí limit, buď v podobě času, nebo počtu nabíjených KWh a o nic víc se nestarejte. Proces autorizace a spuštění nabíjení je možné také přímo prostřednictvím mobilní aplikace, push notifikace, případně tuto funkcionalitu úplně deaktivovat. To oceníte v případě vícečlenné rodiny či zaměstnanců.

Moderní a vždy nadčasový Wallbox

O elegantní, ale přitom nadčasový a moderní design inteligentního Wallboxu go-e Gemini flex 22 kW se stará stylově podsvícený LED konektor. Nejen, že dodává nabíječce punc prémiovosti, ale přináší také funkční smart řešení. Nastavte si podsvícení Vaší preferovanou barvou, která bude signalizovat předmětný úkon s efektní animací. Odpadá tak potřeba kontroly či sledování stavu nabíjení a jediným pohledem na LED ukazatel se dozvíte všechny podstatné informace.

V jednoduchosti je krása

Nudí Vás ovládání Wallboxu či nastavování parametrů nabíjení přes smartphon? Někdy je rychlejší jeden dotek, než hledání, odemykání či spouštění aplikace v telefonu. Proto je inteligentní Wallbox go-e Gemini flex 22 kW vybaven praktickým hardwarovým tlačítkem, kterým je možné měnit výkon nabíjení, nabíjení spustit, pozastavit či deaktivovat, nebo dokonce nastavit tlačítku vlastní funkčnost. Samozřejmostí je pak elektrický zámek nabíjecího konektoru, který v případě nabíjení uzamkne konektor, aby proces nabíjení nebylo možné neoprávněně přerušit jinou osobou. Funkce zámku, jeho podmínky aktivace či deaktivace je rovněž možné nastavit v mobilní aplikaci.

Dokonalá mobilní aplikace

O nadstandardní možnosti konfigurace, pokročilou správu či konektivitu se stará propracovaná mobilní aplikace. Dostupné je také přehledné webové rozhraní či speciálně vyvinuté API rozhraní, jehož dokumentace je dostupná pro vývojáře, programátory či domácí kutily. Zařízení je tak možné spravovat lokálně na síti, ale také pomocí cloudového řešení vzdálených serverů. Jednoduše jde o víceúčelovou inteligentní nabíjecí stanici, která dokonale sedne Vašim potřebám. Perfektně poslouží díky své jednoduchosti, neboť tlačítkem a kartičkou obsloužíte základní funkce. Nadstandardní a vyladěnou bezplatnou aplikací pro Android i iOS nadchne všechny, kteří holdují moderním technologiím a chtějí vytěžit maximum. A nakonec si na své přijdou i vývojáři, programátoři a softwaroví vývojáři, a to díky neomezeným možnostem pokročilé správy pomocí API requestů a připojení do řešení třetích stran.

Vhodné a připravené i pro inteligentní domácnost

Inteligentní Wallbox go-e Gemini flex 22 kW je možné začlenit a integrovat i do již vybudované inteligentní domácnosti. Díky přímé podpoře pro chytrou domácnost od Athom Homey, je možné procesy nabíjení řídit, monitorovat i spravovat i pomocí scén či různých pravidel, případně naopak. Díky propojení s Homey můžete spustit jinou automatizaci ve Vaší domácnosti v důsledku aktuálního stavu inteligentního Wallboxu. Například při nabití na Vámi žádanou úroveň baterie blikne lampička ve Vaší pracovně na zelenou barvu, spustí se Vaše oblíbená píseň, otevře se garáž, zazní zvuk a mnoho dalšího.

Wi-Fi doma, na cestách i na chatě

Inteligentní Wallbox go-e Gemini flex 22 kW je možné připojit na Vaši Wi-Fi síť, čím získáte prakticky neomezené možnosti konektivity, zjišťování stavu či nastavování nabíjení z kteréhokoli místa na zemi. I v případě Vaší nepřítomnosti tak budete mít dokonalý přehled o nabíjení, spotřebě či samotném výkonu. V případě, že se rozhodnete si tuto inteligentní nabíječku vzít s sebou například na chatu, kde nemáte Wi-Fi, díky funkcím hotspot vysílání vlastní Wi-Fi neztratíte žádné inteligentní funkce. K dispozici jsou také různé redukce na průmyslovou 5-kolíkovou zásuvku 16 nebo 32A, 230V Schuko, díky čemuž si ji můžete vzít kamkoliv s sebou, a to klidně i do kempu, apartmánu či do hotelu.

Připojení na fotovoltaiku a nabíjení zdarma

Neocenitelnou výhodou je široká možnost kooperace s fotovoltaikou, kdy je možné vozidlo nabíjet jen z přebytků vyrobené elektřiny, definovat nabíjecí proud v závislosti od produkce fotovoltaické elektrárny či v případě mračna nabíjení úplně pozastavit. V případě, že využíváte dvoutarifní sazby, můžete Wallbox navíc připojit na HDO stykač a nabíjet jen ve Vámi vymezeném čase nízké tarifikace, čím ušetříte na energiích ještě více.

Jednotka na trhu i z dlouhodobého hlediska

Aktuálně jde o plně vybavený inteligentní Wallbox, který vyvinuli švýcarský inženýři a odborníci na elektromobilitu. Své funkcemi, kvalitou a technologickými inovacemi nemá žádnou konkurenci. Hravě strčí do kapsy i desetitisíce". User ako preložím do eštiny. desaťtisícové wallboxy? ChatGPT "Desaťtisícové wallboxy" se překládá do estonštiny jako "kümnetuhandelised laadimisjaamad". User do češtiny ChatGPT "Desetitisícové Wallboxy od renomovaných firem. Za příznivou cenu, na které konkurenční řešení začínají tak získáte nejpokročilejší nabíjecí stanici, jejíž funkčnost nezná hranic. Navíc díky dedikované platformě a pokroku ve vývoji se funkcionalit neustále rozšiřují díky vzdáleným aktualizacím Over The Air (OTA). Takže i za několik let budete mít stále nejmodernější a nejvýkonnější inteligentní Wallbox nabíjecí stanici, která Vám bude zaručeně dělat radost.

Klíčové vlastnosti a parametry

  • Inteligentní Wallbox go-e Gemini flex 22 kW nevyžaduje žádnou odbornou montáž Stačí ho připojit do velké 5-kolíkové zásuvky 3x 32A (22 kW) a okamžitě můžete začít nabíjet
  • Máte malou 5-kolíkovou zásuvku 3x 16A? Máme redukce nebo Wallbox go-e Gemini flex 11 kW určený pro malý typ zásuvky
  • V balení se nachází 1x RFID čipový klíčenka a další je možné dokoupit samostatně
  • Nabíjecí kabel byste měli mít k vozidlu přímo od výrobce. Pokud byste chtěli další, případně nabíjecí kabel vůbec nemáte, můžete si ho zakoupit u nás samostatně.
  • Maximální výkon Wallboxu je 22 kW (3x 32A). Pokud máte vozidlo, které podporuje pomalejší nabíjení, můžete upřednostnit přenosný Wallbox go-e Gemini flex 11 kW.

Časté otázky a odpovědi

Mohu používat tento přenosný Wallbox go-e Gemini flex 22 kW na velké 5-kolíkové zásuvce?

Ano, na tento typ zásuvky je Wallbox jako stvořený. Stačí připojit a nabíjet a o nic víc se nestaráte.


Mohu používat tento přenosný Wallbox go-e Gemini flex 22 kW i na malé 5-kolíkové zásuvce?

Ano, budete však potřebovat redukci. Inteligentní Wallbox go-e Gemini flex 22 kW je vybaven velkou 5-kolíkovou koncovkou 3x 32A. Na správnou funkčnost tedy potřebujete redukci/ koncovku na 11 kW. Maximální nabíjecí výkon bude v tomto případě limitován samotným pojistkou a zásuvkou t.j. 11 kW.


Mohu nabíjet i jednou fází, nebo i třemi fázemi?

Ano, můžete si vybrat, zda chcete nabíjet jednou fází (max. 1x 32A 7,2 kW), nebo třemi fázemi (max. 3x 32A 22 kW).


Mohu si vybrat i nižší výkon nabíjení?

Ano, na inteligentním Wallboxu go-e Gemini flex 11 kW si můžete vybrat od 6A až po 32A nabíjecí výkon na jedné fázi, nebo na třech fázích současně.


Mám auto, které umí zpracovat max. 2 fáze mohu tento Wallbox použít?

Ano, inteligentní Wallbox go-e Gemini flex 22 kW můžete použít i pro jednofázové nabíjení, dvoufázové či trojfázové typy vozidel. Stačí nastavit 3-fázové nabíjení a vozidlo si z nich vezme jen tolik, kolik potřebuje či zvládne aktuálně přijmout.


Jaký nabíjecí kabel potřebuji?

Nabíjecí kabel od Vašeho vozidla by Vám měl dodat výrobce/ prodejce. Je však výhodné mít jeden kabel stále sebou v autě a jeden konstantně připojený ve Wallboxu. Pokud máte zájem o inteligentní Wallbox go-e Gemini flex 22 kW, potřebujete nabíjecí kabel označovaný jako Typ 2 3x 32A 22 kW můžete si ho zakoupit přímo z naší nabídky originálního příslušenství.


Musí být tento Wallbox umístěný v garáži, nebo může být i venku?

Ideální umístění je na suchém místě. Vzhledem k jeho odolnosti vůči vodě a prachu může být i venku, ale rozhodně by na něj nemělo přímo pršet. Zvažte proto umístění pod přístřešek, pergolu či fasádu budovy tak, aby na něj přímo nepršelo.

Přílohy 

Doplňkové parametry

Kategorie: WallBoxy do 400V
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: