Přenosný inteligentní WallBox go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW 4G/ LTE + Wi-Fi

Nejmodernější a technologicky nejpokročilejší Wallbox na světě s podporou 4G/LTE a integrovanou datovou SIM kartou, předplacený datový paušál na 5 let zdarma v celé EU, Wi-Fi připojení, podpora pro RFID čipové karty a klíčenky, inteligentní nabíjení ze sítě nebo z fotovoltaiky, možnost připojení na HDO stykač, nabíjecí konektor Typ 2 a podpora pro všechny typy elektromobilů a plug-in hybridů, maximální nabíjecí výkon až 22 kW, nastavení vlastního výkonu nabíjení od 1,2 kW až po 22 kW, regulovaný výkon od 6A až po 32A, jednofázové nebo trojfázové nabíjení, RGB LED podsvícený konektor, elektronický aretační zámek nabíjecího kabelu, vzdálený přístup a administrace, online autorizace nabíjení, nastavování limitů, jednoduché připojení bez elektrikáře do velké 5-kolíkové zásuvky 32 A, bezplatná mobilní aplikace pro Android a iOS, bezplatné OTA aktualizace a přidávání nových funkcí dokonce života zdarma, generování CSV souboru v Excelu s historií nabíjení a podrobnými parametry, funkce Dynamic Load Balancing, hardwarové tlačítko na změnu výkonu, v balení konzole a hmoždinky na montáž na zeď, švýcarský výrobce, návod v češtině

Dostupnost Na cestě - Expedujeme do 7 dnů
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Kód: IW004
20 990 Kč 17 491,67 Kč bez DPH
Přenosný inteligentní WallBox go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW 4G/ LTE + Wi-Fi
CH 05 22 01 0 en
Novinka
Doprava zdarma
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Nejnovější generace inteligentního WallBoxu go-e Gemini Flex 2.0 22 kW přináší revoluční technologickou novinku: integrovanou mobilní konektivitu 4G/LTE a předplacenou datovou SIM kartu na 5 let zdarma v celé EU. Od teď už nemusíte řešit žádný Wi-Fi signál ani kvalitu či stabilitu vašeho internetového připojení. Go-e Charger Gemini Flex 2.0 22 kW nově kromě Wi-Fi obsahuje také mobilní konektivitu a o bezproblémové a rychlé připojení na internet se postará kompletně za vás.

Vše se udělá samo a plně automaticky. Nemusíte hýbat prstem

Po spuštění a připojení do elektřiny inteligentní WallBox go-e Charger Gemini Flex 2.0 22 kW automaticky vyhledá všechny dostupné 4G/3G/2G sítě operátorů v okolí a automaticky se připojí k té nejlepší pomocí zabudovaného modulu, a to bez zdlouhavé konfigurace a plně automaticky. Ať už jste tedy doma, na chatě, na dovolené, v hotelu, na kempu nebo na místech, kde je slabý nebo problematický internet, díky nejnovější generaci multi-generační bezdrátové konektivity už nemusíte řešit připojení k internetu.

Internet zdarma na 5 let v celé EU

V ceně WallBoxu go-e Charger Gemini Flex 2.0 22 kW je navíc mezinárodní SIM karta s neomezeným datovým paušálem na 5 let, který platí v celé EU. Po uplynutí pěti let je možné datový paušál prodloužit za zvýhodněnou částku 12 €/rok. To je pouze 25 kč měsíčně, za které získáte mobilní bezdrátový přístup do nejpokročilejší mobilní aplikace na trhu s WallBoxy a všechny neomezené možnosti pokročilé správy, nastavení, konfigurace či monitoringu, jaké si jen dokážete představit.

Neomezený přístup do aplikace, ať jste kdekoliv

Díky této novince získáte neomezený přístup do bezplatné mobilní aplikace go-e Charger, kde můžete nabíjení aktivovat/deaktivovat, regulovat výkon, sledovat historii/spotřebu nabíjení pro všechny RFID čipové karty, generovat CSV export v Excelu či spravovat všechna nastavení, konfigurace a aktualizace, a to i z opačného kouta planety. Jelikož inteligentní WallBox go-e Charger Gemini Flex hardwarově i technologicky předběhl svou dobu i konkurenci, ve verzi 2.0 nebylo potřeba nic jiného měnit. Pokud tedy nevyužijete neomezenou datovou konektivitu, stále je k dispozici také původní verze go-e Charger Gemini Flex s Wi-Fi za zvýhodněnou cenu.

Nejpokročilejší WallBox všech dob, který předběhl svou dobu

Představujeme první inteligentní přenosný Wallbox s Wi-Fi, RFID a pokročilými funkcemi i pro váš elektromobil či plug-in hybridní vozidlo. Seznamte se s go-e Charger Gemini flex 22 kW v nové edici 2.0. Ovládejte výkon nabíjení pohodlně ze svého smartphonu, ať jste kdekoliv. Dostávejte upozornění o stavu nabíjení, nastavujte limity, časové harmonogramy, propojení na fotovoltaiku, nebo se o nic nestarejte a pokročilé inteligentní systémy udělají všechno za vás. A když si v procesu nabíjení cokoliv rozmyslíte, jedním dotykem na smartphonu, tabletu nebo na počítači můžete vzdáleně přistupovat do přehledné administrace a provést jakoukoliv změnu. Inteligentní přenosný Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW je jedinečný svého druhu a vždy spolehlivě nabije váš elektromobil s funkcemi pro začátečníky i pokročilé.

Jde to i bez elektrikáře a bez montáže. Za minutu nabíjíte. Jste na to připraveni?

Na zapojení inteligentního Wallboxu go-e Gemini flex 2.0 22 kW nepotřebujete volat elektrikáře, není potřeba předělávat rozvody ani upravovat pojistky. Jeho připojení je tak jednoduché, že to zvládne opravdu každý. Není potřeba žádný zásah do elektroinstalace ani projektové dokumentace. Jednoduše ho jen připojíte do zásuvky a okamžitě můžete začít nabíjet svůj elektromobil či plug-in hybrid. Vše, co potřebujete, je velká standardní 5kolíková zásuvka 3x 32A. Pokud byste náhodou měli k dispozici malou 5kolíkovou zásuvku 3x 16A, můžete si buď zakoupit inteligentní Wallbox go-e Charger Gemini flex 11 kW, nebo jen připojit redukci, kterou rovněž najdete v naší nabídce. To je vše! Žádné tahání kabeláže, sekání ani vrtání. Jsme přesvědčení, že ušetřené tisíce korun využijete efektivněji než nákupem zbytečných, složitých Wallboxů za desetitisíce korun.

Vše pod kontrolou s nekonečnými možnostmi

Sledujte průběh nabíjení, kolik energie Váš elektromobil již přijal, kdo aktuálně nabíjí, nastavte si požadovaný výkon, vyberte si 1 nebo 3 fáze nebo omezte nabíjení jen pro povolené osoby. Díky kompatibilitě RFID čipových karet můžete určit, kdo může nabíjet, v kolik a kdo naopak už ne. Nastavte vybraným osobám nabíjecí limit, buď v podobě času, nebo počtu nabitých KWh a o nic víc se nestarejte. Proces autorizace a spuštění nabíjení je možné také přímo prostřednictvím mobilní aplikace, push notifikace, případně tuto funkcionalitu úplně deaktivovat. To oceníte v případě vícečlenné rodiny či zaměstnanců.

Moderní a vždy nadčasový Wallbox

O elegantní, ale přitom nadčasový a moderní design inteligentního Wallboxu go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW se stará stylový podsvícený LED konektor. Nejen, že dodává nabíječce punc prémiovosti, ale přináší také funkční smart řešení. Nastavte si podsvícení Vaší preferovanou barvou, která bude signalizovat předmětný úkon s efektní animací. Odpadá tak potřeba kontroly či sledování stavu nabíjení a jediným pohledem na LED ukazatel se dozvíte všechny podstatné informace.

V jednoduchosti je krása

Nebaví Vás ovládání Wallboxu či nastavování parametrů nabíjení přes smartphone? Někdy je rychlejší jeden dotyk, než hledání, odemykání či spouštění aplikace v telefonu. Proto je inteligentní Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW vybavený praktickým hardwarovým tlačítkem, kterým je možné měnit výkon nabíjení, nabíjení spustit, pozastavit či deaktivovat, nebo dokonce nastavit tlačítku vlastní funkčnost. Samozřejmostí je pak elektrický zámek nabíjecího konektoru, který v případě nabíjení uzamkne konektor, aby proces nabíjení nebylo možné neoprávněně přerušit jinou osobou. Funkce zámku, jeho podmínky aktivace či deaktivace je rovněž možné nastavit v mobilní aplikaci.

Dokonalá mobilní aplikace

O nadstandardní možnosti konfigurace, pokročilou správu či konektivitu se stará propracovaná mobilní aplikace. Dostupné je také přehledné webové rozhraní či speciálně vyvinuté API rozhraní, jehož dokumentace je dostupná pro vývojáře, programátory či domácí kutily. Zařízení je tak možné spravovat lokálně v síti, ale také pomocí cloudového řešení vzdálených serverů. Jednoduše jde o víceúčelovou inteligentní nabíjecí stanici, která dokonale vyhoví Vašim potřebám. Perfektně poslouží díky své jednoduchosti, neboť tlačítkem a kartičkou obsloužíte základní funkce. Nadstandardní a vyladěnou bezplatnou aplikací pro Android i iOS nadchne všechny, kteří holdují moderním technologiím a chtějí vytěžit maximum. A nakonec si na své přijdou i vývojáři, programátoři a softwaroví vývojáři, a to díky neomezeným možnostem pokročilé správy pomocí API requestů a připojení do řešení třetích stran.

Vhodné a připravené i pro inteligentní domácnost

Inteligentní Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW je možné začlenit a integrovat i do již vybudované inteligentní domácnosti. Díky přímé podpoře pro chytrou domácnost od Athom Homey je možné procesy nabíjení řídit, monitorovat i spravovat i pomocí scén či různých pravidel, případně naopak. Díky propojení s Homey můžete spustit jinou automatizaci ve Vaší domácnosti v důsledku aktuálního stavu inteligentního Wallboxu. Například při nabití na Vámi žádanou úroveň baterie blikne lampička ve Vaší pracovně na zelenou barvu, spustí se Vaše oblíbená píseň, otevře se garáž, zazní zvuk a mnoho dalšího.

Wi-Fi doma, na cestách i na chatě

Inteligentní Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW je možné připojit k Vaší Wi-Fi síti, čím získáte prakticky neomezené možnosti konektivity, zjišťování stavu či nastavování nabíjení z kteréhokoliv místa na zemi. I v případě Vaší nepřítomnosti tak budete mít dokonalý přehled o nabíjení, spotřebě či samotném výkonu. V případě, že se rozhodnete si tuto inteligentní nabíječku vzít s sebou například na chatu, kde nemáte Wi-Fi, díky funkcím hotspot vysílání vlastní Wi-Fi nepřijdete o žádné inteligentní funkce. K dispozici jsou rovněž různé redukce na průmyslovou 5kolíkovou zásuvku 16 či 32A, 230V schuko, díky čemuž si ji můžete vzít kamkoliv sebou, a to klidně i do kempu, apartmánu či do hotelu.

Připojení na fotovoltaiku a nabíjení zdarma

Neocenitelnou výhodou je široká možnost spolupráce s fotovoltaikou, kdy je možné vozidlo nabíjet pouze z přebytků vyrobené elektriky, definovat nabíjecí proud v závislosti na produkci fotovoltaické elektrárny nebo v případě oblačnosti nabíjení úplně pozastavit. V případě, že využíváte dvoutarifní sazby, můžete Wallbox navíc připojit na HDO stykač a nabíjet pouze ve Vámi vymezeném čase nízké tarifikace, čím ušetříte na energiích ještě více.

Jednotka na trhu i z dlouhodobého hlediska

Aktuálně jde o plně vybavený inteligentní Wallbox, který vyvinuli švýcarský inženýři a odborníci na elektromobilitu. Své funkce, kvalitou a technologickými inovacemi nemá žádnou konkurenci. Hladce porazí i Desetitisícové Wallboxy od renomovaných firem. Za příznivou cenu, na které konkurenční řešení začínají, tak získáte nejpokročilejší nabíjecí stanici, jejíž funkčnost nezná mezí. Navíc díky dedikované platformě a pokroku ve vývoji se funkce neustále rozšiřují díky vzdáleným aktualizacím Over The Air (OTA). Takže i za několik let budete mít stále nejmodernější a nejvýkonnější inteligentní Wallbox nabíjecí stanici, která Vám bude garantovaně dělat radost.

Klíčové vlastnosti a parametry

  • Inteligentní Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW nevyžaduje žádnou odbornou montáž. Stačí ho připojit do velké 5kolíkové zásuvky 3x 32A (22 kW) a okamžitě můžete začít nabíjet.
  • Máte malou 5kolíkovou zásuvku 3x 16A? Máme redukce nebo Wallbox go-e Charger Gemini Flex 11 kW určený pro malý typ zásuvky.
  • V balení se nachází 1x RFID čipový klíčenka a další je možné dokoupit samostatně.
  • Nabíjecí kabel byste měli mít k vozidlu přímo od výrobce. Pokud byste chtěli další, případně nabíjecí kabel vůbec nemáte, můžete si ho zakoupit u nás samostatně.
  • Maximální výkon Wallboxu je 22 kW (3x 32A). Pokud máte vozidlo, které podporuje pomalejší nabíjení, můžete upřednostnit přenosný Wallbox go-e Gemini flex 11 kW.

Časté otázky a odpovědi

Mohu používat tento přenosný Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW na velké 5kolíkové zásuvce?

Ano, na tento typ zásuvky je Wallbox jako stvořený. Stačí připojit a nabíjet a o nic víc se nestaráte.


Mohu používat tento přenosný Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW i na malé 5kolíkové zásuvce?

Ano, budete však potřebovat redukci. Inteligentní Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW je vybaven velkou 5kolíkovou koncovkou 3x 32A. Pro správnou funkčnost tedy potřebujete redukci/koncovku na 11 kW. Maximální nabíjecí výkon bude v tomto případě limitován samotným pojistkou a zásuvkou, tj. 11 kW.


Mohu nabíjet i jednou fází, nebo i třemi fázemi?

Ano, můžete si vybrat, zda chcete nabíjet jednou fází (max. 1x 32A 7,2 kW) nebo třemi fázemi (max. 3x 32A 22 kW).


Mohu si nastavit i nižší výkon nabíjení?

Ano, na inteligentním Wallboxu go-e Charger Gemini Flex 2.0 22 kW si můžete vybrat od 6A až po 32A nabíjecí výkon na jedné fázi nebo na třech fázích současně.


Mám auto, které umí zpracovat max. 2 fáze, mohu tento Wallbox použít?

Ano, inteligentní Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW můžete použít i pro jednofázové nabíjení, dvoufázové či třífázové typy vozidel. Stačí nastavit 3fázové nabíjení a vozidlo si z nich vezme jen tolik, kolik potřebuje nebo zvládne aktuálně přijmout.


Jaký nabíjecí kabel potřebuji?

Nabíjecí kabel od Vašeho vozidla by Vám měl dodat výrobce/prodejce. Je však výhodné mít jeden kabel stále sebou v autě a jeden konstantně připojený ve Wallboxu. Pokud máte zájem o inteligentní Wallbox go-e Charger Gemini Flex 2.0 22 kW, potřebujete nabíjecí kabel označovaný jako Typ 2 3x 32A 22 kW, můžete si ho zakoupit přímo z naší nabídky originálního příslušenství.


Musí být tento Wallbox umístěný v garáži, nebo může být i venku?

Ideální umístění je na suchém místě. Vzhledem k jeho odolnosti vůči vodě a prachu může být i venku, ale rozhodně by na něj nemělo přímo pršet. Zvažte proto umístění pod přístřeškem, pergolou nebo fasádou budovy tak, aby na něj přímo nepršelo.

Přílohy 

Doplňkové parametry

Kategorie: WallBoxy do 400V
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: