Držák nabíjecího kabelu a konektoru Typ 2 na zeď

Držák nabíjecího kabelu a konektoru nové generace, kompatibilní s konektorem Typ 2, vhodný pro všechny nabíječky, WallBoxy a nabíjecí kabely, jednofázové i trojfázové, maximální délka návinu až 10 metrů kabelu, chrání konektor před deštěm a prachem, nehořlavé a nevodivé materiály, dvojitý nátěr černé barvy, chrání před zalomením nebo přejížděním kabelu autem, montáž na zeď, vhodný pro exteriér i interiér, moderní design, délka až 21 cm

Dostupnost Skladem - Odesíláme v 12:00 přes Zásilkovnu nebo kurýrem
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Možnosti doručení
Kód: PDD002
790 Kč 658,33 Kč bez DPH
Držák nabíjecího kabelu a konektoru Typ 2 na zeď
Daolar Držák 1
Novinka
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Dejte definitivní sbohem neustále zamotaným a pořád se válejícím nabíjecím kablům jen tak po zemi. Díky této nové generaci držáků, bude Váš nabíjecí kabel v bezpečí a chráněný před poškozením, když ho zrovna nepoužíváte. Až 90% poškození kabelu vznikne nedopatřením při neúmyslném zmačkání či přejetí, když se nabíjecí kabel jen tak válí po zemi. Zabráníte neúmyslnému poškození při couvání autem do garáže za tmy a neriskujete tak poškození svého nabíjecího kabelu jinou osobou. Pořiďte si tento mimořádně praktický a šikovný držák kompatibilní se všemi nabíjecími kabely, WallBoxy a nabíječkami. Dokonale zabráníte jakémukoliv incidentu, poškození či znehodnocení. Váš nabíjecí kabel bude vždy krásně, esteticky a hlavně bezpečně připravený po ruce na další nabíjení. Na tento moderní držák navinete s přehledem až 10 metrů nabíjecího kabelu, který se díky tomu neznehodnotí zkroucením a zalamováním a Vy tak zajištíte jeho dlouhověkost a bezpečnost. Samozřejmě výrobce myslel i na ochranu nabíjecího konektoru, takže chráněn bude nejen kabel sám, ale i nabíjecí konektor. Držák je kompatibilní se všemi nabíječkami do 400 V, do 230 V, WallBoxynabíjecími kabely, které jsou vybaveny konektorem Typ 2.

Držák je vyrobený z nehořlavého ABS materiálu, který je nevodivý a vybavený až dvojitým nátěrem černé barvy. Díky tomu je možné ho namontovat i venku a Vy se tak můžete spolehnout na jeho funkce za jakéhokoliv počasí a podmínek. Nezáleží, jestli mrzne, prší nebo svítí slunce a je 50°C. Držák pro nabíjecí kabel Vám bude dělat radost vždy a všude. Jeho délka je až 21 cm, což je téměř dvojnásobně více, než nabízí konkurence. Nezáleží, jestli máte těžký trojfázový, nebo jednofázový nabíjecí kabel spolu s nabíječkou, držák je vhodný na všechny typy kabelů a nabíječek.

Klíčové vlastnosti

 • Dvojnásobně větší než konkurenční držáky
 • Pojme až 10 metrů nabíjecího kabelu
 • Vhodné pro nabíječky do 230 V, nabíječky do 400 V, WallBoxy a nabíjecí kabely
 • Udrží těžké trojfázové, ale i jednofázové kabely
 • Ochrana nabíjecího konektoru Typ 2 před vodou a prachem
 • Nehořlavý a nevodivý materiál
 • Splňuje vyhlášku na bezpečnou manipulaci s elektrickým zařízením
 • Až dvojitý nátěr černé barvy
 • Vhodné do interiéru i exteriéru
 • Zabraňuje jakémukoliv poškození nabíjecího kabelu
 • Eliminuje zakopnutí či neúmyslné přejetí autem
 • Přispívá k lepší organizaci a bezpečnosti, pokud se vozidlo aktuálně nenabíjí
 • délka držáku až 21 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství a doplňky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: