Platba a doprava

Při nákupu nad 7000 kč doprava zdarma

Nakupte v našem obchodě alespoň za 7000 kč s DPH a doručení na adresu, do Zásilkovny či Z-BOXu zaplatíme za vás.

Výhodné doručení pro každého, už za 69 kč

V případě, že bude celková výše vaší objednávky nižší než 7000 kč s DPH, za dopravu zaplatíte maximálně 69 kč s DPH.

Doručení kurýrem na adresu: 95 kč

Rychlý a především spolehlivý kurýr přepravní společnosti Zásilkovna, vám doručí zásilku přímo na adresu. V den doručení balíku vám přijde SMS zpráva s předpokládaným termínem doručení. Naleznete v ní také přímý mobilní kontakt na kurýra, který vám balík doručí. Následně se s ním můžete telefonicky spojit pro upřesnění místa a času doručení. Všechny balíky jsou navíc pojištěny a zboží důkladně a bezpečně zabaleno, aby nedošlo k žádnému poškození.

Osobní odběr Zásilkovna: 69 kč

Objednávku si můžete pohodlně nechat doručit na kteroukoli pobočku společnosti Zásilkovna nebo Z-BOX. Nemusíte tak čekat na kurýra, naopak, zboží na vás počká několik dní. K dispozici jsou také samoobslužné Z-Boxy, kde si balík můžete vyzvednout 24/7.

Přehled možností plateb

Platba hotově, kartou nebo na dobírku + 29 kč

Za objednané zboží můžete samozřejmě zaplatit i při jeho přebírání. Vybrat si můžete platbu hotově nebo platební kartou.

Platba běžným bankovním převodem na účet +0 kč

Po dokončení objednávky vám na vámi zadanou e-mailovou adresu automaticky odešleme platební údaje pro provedení bankovního převodu. Po přijetí vaší platby objednávku zkompletujeme a vyexpedujeme. Platbu můžete provést převodem na účet prostřednictvím internetového bankovnictví, vkladem na náš Fio účet nebo převodem na pobočce libovolné banky.

Platba kartou online +0 kč

Za objednávku můžete zaplatit také platební kartou online. Rychle, jednoduše a hlavně bezpečně prostřednictvím platební brány Gopay, Google Pay nebo Apple Pay.

Kdy mi bude objednané zboží doručeno?

Na stránce konkrétního produktu zobrazujeme orientační datum doručení. Dozvíte se tak vždy aktuální termín doručení na základě skladové dostupnosti. Objednávky expedujeme každý pracovní den v 12:00. Objednávky přijaté do tohoto termínu budou expedovány ještě ten samý den a doručeny do 1 - 2 dnů.

Více informací vám rádi poskytneme prostřednictvím našich kontaktů. V případě jakýchkoli dotazů nás proto neváhejte kdykoliv kontaktovat. Nezapomeňte, jsme tu pro vás.

Váš tým EV PARTNER