Nabíjecí RFID čipové klíčenky pro go-e Charger Gemini Flex 10 ks

Nabíjecí RFID čipové klíčenky slouží k autorizaci a spuštění nabíjení pro WallBoxy go-e Charger Gemini Flex, cenově výhodné balení 10 ks, možnost přidělení jména uživatele pro každou klíčenku zvlášť pro lepší identifikaci mezi uživateli, generování CSV reportu v Excelu s uvedením jména nabíjející osoby, spotřebovaných kWh, datumu, času začátku a konce nabíjení, perfektní pro korporátní a firemní použití

Dostupnost Skladem - Odesíláme v 12:00 přes Zásilkovnu nebo kurýrem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
Kód: CH-10-12
499 Kč 415,83 Kč bez DPH
Nabíjecí RFID čipové klíčenky pro go-e Charger Gemini Flex 10 ks
Nabíjacia kľúčenka čip
Novinka
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Pokud máte zájem o nejmodernější inteligentní WallBox go-e Charger Gemini Flex a plánujete umožnit nabíjení pro více osob nebo vozidel, perfektně vám poslouží tyto RFID čipové přívěsky ve tvaru klíčenky. WallBox go-e Charger Gemini Flex můžete totiž nastavit tak, aby bylo možné spustit nabíjení pouze po autorizaci přiložením čipové klíčenky. Každé čipové klíčence můžete přidělit v systému jedinečné jméno uživatele, zaměstnance nebo jiné osoby a v reálném čase následně uvidíte, kdo se kdy nabíjel, kolik kWh energie spotřeboval, kdy bylo nabíjení spuštěno a kdy ukončeno.

Dokonalý přehled o nabíjení a export do Excelu

Získáte tak dokonalý přehled o každém nabíjení, který můžete navíc jedním kliknutím exportovat do Excelu a s daty dále pracovat například formou vyúčtování, fakturace nebo účtování nabíjení a transparentní vyúčtování nákladů za nabíjení. Takto exportovaná data je navíc možné použít i jako relevantní důkaz o firemním nabíjení nebo nabíjení pro soukromé účely pro firemní vozidla.

Vy tu určujete pravidla. Vše jde i online

Čipové RFID klíčenky využijete i v případě, že plánujete WallBox go-e Charger Gemini Flex umístit venku, nebo na jiném veřejném místě. Bez přiložení patřičné čipové klíčenky nebude možné spustit nabíjení, čím dokonale eliminujete nabíjení pro neoprávněné osoby během vaší nepřítomnosti. Po úspěšném spuštění nabíjení navíc můžete nastavit doručení push notifikace na váš smartphone, a tím získat dokonalý přehled o každém jednom nabíjení. Nabíjení můžete navíc přes mobilní aplikaci zastavit, změnit výkon nebo výjimečně autorizovat pro všechny nepředvídatelné situace, a to klidně i z opačné strany zeměkoule. K dispozici je také funkce omezení energie v kWh, kdy můžete definovat přesný počet kWh, který bude maximálně možné nabít.

Parametry a specifikace

  • Hmotnost jedné klíčenky: 0,04 kg
  • Vysílací frekvence: 13,56 MHz
  • Barva provedení: náhodná

Časté otázky a odpovědi

Jak si zvládnu nakonfigurovat Wallbox a autentifikaci pomocí RFID čipů?

Nastavení, správa i konfigurace probíhá v aplikaci Go-e Charger, která je zdarma dostupná na iOS nebo Android.


Musí být k autentifikaci dostupný internet?

Ne, nastavení se ukládají přímo do Wallboxu a k autentifikaci není potřebné internetové připojení.


Kolik maximálně RFID klíčenek mohu používat?

Nejvíce se doporučuje používat 10 klíčenek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství a doplňky
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: