Přenosný inteligentní WallBox go-e Charger Gemini flex 2.0 11 kW 4G/ LTE + Wi-Fi

Nejmodernější a technologicky nejpokročilejší Wallbox na světě s podporou 4G/LTE a integrovanou datovou SIM kartou, předplacený datový paušál na 5 let zdarma v celé EU, Wi-Fi připojení, podpora pro RFID čipové karty a klíčenky, inteligentní nabíjení ze sítě nebo z fotovoltaiky, možnost připojení na HDO stykač, nabíjecí konektor Typ 2 a podpora pro všechny typy elektromobilů a plug-in hybridů, maximální nabíjecí výkon až 11 kW, nastavení vlastního výkonu nabíjení od 1,2 kW až po 11 kW, regulovaný výkon od 6A až po 16A, jednofázové nebo trojfázové nabíjení, RGB LED podsvícený konektor, elektronický aretační zámek nabíjecího kabelu, vzdálený přístup a administrace, online autorizace nabíjení, nastavování limitů, jednoduché připojení bez elektrikáře do malé 5-kolíkové zásuvky 16 A, bezplatná mobilní aplikace pro Android a iOS, bezplatné OTA aktualizace a přidávání nových funkcí dokonce života zdarma, generování CSV souboru v Excelu s historií nabíjení a podrobnými parametry, funkce Dynamic Load Balancing, hardwarové tlačítko na změnu výkonu, v balení konzole a hmoždinky na montáž na zeď, švýcarský výrobce, návod v češtině

Dostupnost Na cestě - Expedujeme do 7 dnů
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Kód: IW003
20 690 Kč 17 241,67 Kč bez DPH
Přenosný inteligentní WallBox go-e Charger Gemini flex 2.0 11 kW 4G/ LTE + Wi-Fi
CH 05 11 01 0 en
Novinka
Doprava zdarma
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Nejnovější generace inteligentního WallBoxu go-e Gemini Flex 2.0 11 kW přináší revoluční technologickou novinku - integrovanou mobilní konektivitu 4G/LTE a předplacenou datovou SIM kartu na 5 let zdarma v celé EU. Už nemusíte řešit žádný Wi-Fi signál ani kvalitu nebo stabilitu vašeho internetového připojení. Go-e Charger Gemini Flex 2.0 11 kW nyní kromě Wi-Fi obsahuje také mobilní konektivitu a o bezproblémové a rychlé připojení na internet se kompletně postará za vás.

Všechno se udělá samo a plně automaticky. Nemusíte hýbnout prstem

Po spuštění a připojení do elektřiny inteligentní WallBox go-e Charger Gemini Flex 2.0 11 kW automaticky vyhledá všechny dostupné 4G/3G/2G sítě operátorů v okolí a automaticky se připojí k té nejlepší internetové síti pomocí vestavěného modulu, a to kdekoli. To vše bez složité konfigurace a plně automaticky. Ať už jste tedy doma, na chatě, na dovolené, v hotelu, kempu nebo na místech, kde je slabé nebo problematické internetové připojení, díky nejnovější generaci multi-generační bezdrátové konektivity už nemusíte řešit připojení k internetu.

Internet zdarma na 5 let v celé EU

V ceně WallBoxu go-e Charger Gemini Flex 2.0 11 kW je navíc mezinárodní SIM karta s neomezeným datovým tarifem na 5 let, který platí v celé EU. Po uplynutí pěti let je možné datový tarif prodloužit za zvýhodněnou sumu 12 €/rok. To je jen 25 kč měsíčně, za které získáte mobilní bezdrátový přístup do nejmodernější mobilní aplikace na trhu s WallBoxy a všechny neomezené možnosti pokročilé správy, nastavení, konfigurace nebo monitorování, jaké si jen dokážete představit.

Neomezený přístup do aplikace, ať jste kdekoli

Díky této novince tak získáte neomezený přístup do bezplatné mobilní aplikace go-e Charger, kde můžete nabíjení aktivovat/deaktivovat, regulovat výkon, sledovat historii/spotřebu nabíjení pro všechny RFID čipové karty, generovat CSV export v Excelu nebo spravovat všechna nastavení, konfigurace a aktualizace, a to i z opačného konce planety. Jelikož inteligentní WallBox go-e Charger Gemini Flex hardwarově i technologicky předběhl svou dobu i konkurenci, ve verzi 2.0 nebylo potřeba nic měnit. Pokud tedy nevyužijete neomezenou datovou konektivitu, stále je k dispozici i původní verze go-e Charger Gemini Flex s Wi-Fi za zvýhodněnou cenu.

Nejpokrokovější WallBox všech dob, který předběhl svou dobu

Představujeme první inteligentní přenosný Wallbox s Wi-Fi, RFID a pokročilými funkcemi i pro váš elektromobil či plug-in hybridní vozidlo. Seznamte se s go-e Charger Gemini flex 11 kW v nové edici 2.0. Ovládejte výkon nabíjení pohodlně ze svého smartphonu, ať jste kdekoli. Dostávejte upozornění o stavu nabíjení, nastavujte limity, časové harmonogramy, propojení na fotovoltaiku, nebo se o nic nestarejte a pokročilé inteligentní systémy udělají vše za vás. A když si v procesu nabíjení cokoli rozmyslíte, jedním dotykem na smartphonu, tabletu nebo počítači můžete vzdáleně přistupovat do přehledné administrace a provést jakoukoli změnu. Inteligentní přenosný Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 11 kW je jedinečný svého druhu a vždy spolehlivě nabije váš elektromobil s funkcemi pro začátečníky i pokročilé.

Je to možné i bez elektrikáře a bez montáže. Za minutu nabíjíte. Jste na to připraveni?

Na zapojení inteligentního Wallboxu go-e Gemini flex 2.0 11 kW nepotřebujete volat elektrikáře, není potřeba přestavovat rozvody ani upravovat pojistky. Jeho připojení je tak jednoduché, že to zvládne opravdu každý. Není potřebný žádný zásah do elektroinstalace ani projektové dokumentace. Jednoduše ho jen připojíte do zásuvky a okamžitě můžete začít nabíjet svůj elektromobil či plug-in hybrid. Vše, co potřebujete, je malá standardní 5kolíková zásuvka 3x 16A. Pokud byste náhodou měli k dispozici velkou 5kolíkovou zásuvku 3x 32A, můžete si buď zakoupit inteligentní Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 22 kW, nebo jen připojit redukci, kterou rovněž najdete v naší nabídce. To je vše! Žádné tahání kabeláže, sekání ani vrtání. Jsme přesvědčení, že ušetřené tisíce korun využijete efektivněji než nákupem nesmyslných, složitých Wallboxů za desetitisíce.

Vše pod kontrolou s nekonečnými možnostmi

Sledujte průběh nabíjení, kolik energie váš elektromobil již přijal, kdo aktuálně nabíjí, nastavte si žádaný výkon, vyberte si 1 nebo 3 fáze nebo omezte nabíjení jen pro povolené osoby. Díky kompatibilitě RFID čipových karet můžete určit, kdo může nabíjet, v kolik a kdo naopak již ne. Nastavte vybraným osobám nabíjecí limit, ať už v podobě času nebo počtu nabitých KWh a o nic více se nestarejte. Proces autorizace a spuštění nabíjení je možné i přímo prostřednictvím mobilní aplikace, push notifikace nebo tuto funkcionalitu úplně deaktivovat. To oceníte v případě vícečlenné rodiny či zaměstnanců.

Moderní a vždy nadčasový Wallbox

O elegantní, ale přitom nadčasový a moderní design inteligentního Wallboxu go-e Charger Gemini flex 2.0 11 kW se stará stylový podsvícený LED konektor. Nejenže dodává nabíječce nádech prvotřídnosti, ale přináší i funkční smart řešení. Nastavte si podsvícení vaší preferovanou barvou, která bude signalizovat předmětný úkon s efektní animací. Odpadá tak potřeba kontroly či sledování stavu nabíjení a jediným pohledem na LED ukazatel se dozvíte všechny podstatné informace.

V jednoduchosti je krása

Nebaví vás ovládání Wallboxu či nastavování parametrů nabíjení přes smartfon? Někdy je rychlejší jeden dotyk, než hledání, odemykání či spouštění aplikace v telefonu. Proto je inteligentní Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 11 kW vybaven praktickým hardwarovým tlačítkem, kterým je možné měnit výkon nabíjení, nabíjení spustit, pozastavit či deaktivovat nebo dokonce nastavit tlačítku vlastní funkčnost. Samozřejmostí je pak elektrický zámek nabíjecího konektoru, který v případě nabíjení uzamkne konektor, aby proces nabíjení nebylo možné neoprávněně přerušit jinou osobou. Funkce zámku, jeho podmínky aktivace či deaktivace je rovněž možné nastavit v mobilní aplikaci.

Dokonalá mobilní aplikace

O nadstandardní možnosti konfigurace, pokročilou správu či konektivitu se stará propracovaná mobilní aplikace. Dostupné je také přehledné webové rozhraní či speciálně vyvinuté API rozhraní, jehož dokumentace je dostupná pro vývojáře, programátory či domácí kutily. Zařízení je tak možné spravovat lokálně v síti, ale i pomocí cloudového řešení vzdálených serverů. Jednoduše jde o víceúčelovou inteligentní nabíjecí stanici, která dokonale vyhovuje vašim potřebám. Perfektně poslouží díky své jednoduchosti, neboť tlačítkem a kartičkou ovládnete základní funkce. Nadstandardní a vyladěnou bezplatnou aplikací pro Android i iOS nadchne všechny, kteří holdují moderním technologiím a chtějí vytěžit maximum. A nakonec si na své přijdou i vývojáři, programátoři a softwaroví vývojáři, a to díky neomezeným možnostem pokročilé správy pomocí API requestů a připojení do řešení třetích stran.

Vhodné a připravené i pro chytrou domácnost

Inteligentní Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 11 kW je možné začlenit a integrovat i do již vybudované chytré domácnosti. Díky přímé podpoře pro chytrou domácnost od Athom Homey, je možné procesy nabíjení řídit, monitorovat i spravovat i pomocí scén či různých pravidel, případně naopak. Díky propojení s Homey můžete spustit jinou automatizaci ve vaší domácnosti v důsledku aktuálního stavu inteligentního Wallboxu. Například při nabíjení na vámi žádanou úroveň baterie blikne lampička ve vaší pracovně na zelenou barvu, spustí se vaše oblíbená píseň, otevře se garáž, zazní zvuk a mnoho dalšího.

Wi-Fi doma, na cestách i na chatě

Inteligentní Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 11 kW je možné připojit k vaší Wi-Fi síti, čím získáte prakticky neomezené možnosti konektivity, zjišťování stavu či nastavování nabíjení z jakéhokoli místa na zemi. I v případě vaší nepřítomnosti tak budete mít dokonalý přehled o nabíjení, spotřebě či samotném výkonu. V případě, že se rozhodnete si tuto inteligentní nabíječku vzít s sebou například na chatu, kde nemáte Wi-Fi, díky funkci hotspot vysílání vlastní Wi-Fi neztratíte žádné inteligentní funkce. K dispozici jsou také různé redukce na průmyslovou 5kolíkovou zásuvku 16 či 32A, 230V schuko, díky čemuž si ji můžete vzít kamkoli s sebou, a to klidně i do kempu, apartmánu či do hotelu.

Připojení k fotovoltaice a nabíjení zdarma

Neocenitelnou výhodou je široká možnost spolupráce s fotovoltaikou, kdy je možné vozidlo nabíjet jen z přebytků vyrobené elektřiny, definovat nabíjecí proud v závislosti na produkci fotovoltaické elektrárny či v případě mraků nabíjení úplně pozastavit. V případě, že využíváte dvoutarifní sazby, můžete Wallbox navíc připojit na HDO stykač a nabíjet jen ve vaší vyhrazené době nízké tarifikace, čím ušetříte na energiích ještě více.

Jednotka na trhu i z dlouhodobého hlediska

Aktuálně jde o plně vybavený inteligentní Wallbox, který vyvinuli švýcarští inženýři a odborníci na elektromobilitu. Svými funkcemi, kvalitou a technologickými inovacemi nemá žádnou konkurenci. Hravě strčí do kapsy i Desetitisícové Wallboxy od renomovaných firem. Za příznivou cenu, na které konkurenční řešení začínají tak získáte nejpokročilejší nabíjecí stanici, jejíž funkčnost nepozná hranic. Navíc díky dedikované platformě a pokroku ve vývoji se funkcionalita neustále rozšiřuje díky vzdáleným aktualizacím Over The Air (OTA). Takže i za několik let budete mít stále nejmodernější a nejvýkonnější inteligentní Wallbox nabíjecí stanici, která vám bude zaručeně dělat radost.

Klíčové vlastnosti a parametry

  • Inteligentní Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 11 kW nevyžaduje žádnou odbornou montáž. Stačí ho připojit do malé 5-kolíkové zásuvky 3x 16A (11 kW) a okamžitě můžete začít nabíjet.
  • Máte velkou 5-kolíkovou zásuvku 3x 32A? Máme redukce nebo Wallbox go-e Charger Gemini Flex 22 kW určený pro velký typ zásuvky CEE.
  • V balení se nachází 1x RFID čipový klíčenka a další je možné dokoupit samostatně.
  • Nabíjecí kabel byste měli mít k vozidlu přímo od výrobce. Pokud byste chtěli další, případně nabíjecí kabel vůbec nemáte, můžete si ho zakoupit u nás samostatně.
  • Maximální výkon Wallboxu je 11 kW (3x 16A). Pokud máte vozidlo, které podporuje rychlejší nabíjení, můžete upřednostnit prenosný Wallbox go-e Charger Gemini flex 22 kW.

Časté otázky a odpovědi

Mohu používat tento prenosný Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 11 kW na malé 5-kolíkové zásuvce?

Ano, na tento typ zásuvky je Wallbox jako stvořený. Stačí připojit a nabíjet a o nic víc se nestaráte.


Mohu používat tento prenosný Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 11 kW i na velké 5-kolíkové zásuvce?

Ano, budete však potřebovat redukci. Inteligentní Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 11 kW je vybaven malou 5-kolíkovou koncovkou 3x 16A. Pro správnou funkčnost tedy potřebujete redukci/koncovku na 22 kW. Maximální nabíjecí výkon bude v tomto případě limitován samotným pojistkou a zásuvkou, tj. 11 kW.


Mohu nabíjet i jednou fází nebo třemi fázemi?

Ano, můžete si vybrat, zda chcete nabíjet jednou fází (max. 1x 16A 3,6 kW) nebo třemi fázemi (max. 3x 16A 11 kW).


Mohu si nastavit i nižší výkon nabíjení než 11 kW?

Ano, na inteligentním Wallboxu go-e Charger Gemini Flex 2.0 11 kW si můžete vybrat od 6A až po 16A nabíjecí výkon na jedné fázi nebo na třech fázích současně.


Mám auto, které zvládne maximálně 2 fáze, mohu tento WallBox použít?

Ano, inteligentní Wallbox go-e Charger Gemini flex 2.0 11 kW můžete použít i pro jednofázové nabíjení, dvoufázové či trojfázové typy vozidel. Stačí nastavit trojfázové nabíjení a vozidlo si z nich vezme jen tolik, kolik potřebuje nebo zvládne aktuálně přijmout.


Jaký nabíjecí kabel potřebuji?

Nabíjecí kabel od vašeho vozidla by vám měl dodat výrobce/prodejce. Je však výhodné mít jeden kabel stále sebou v autě a jeden konstantně připojený ve WallBoxu. Pokud máte zájem o inteligentní Wallbox go-e Charger Gemini Flex 2.0 11 kW, potřebujete nabíjecí kabel označovaný jako Typ 2 3x 16A 11 kW, můžete si ho zakoupit přímo z naší nabídky originálního příslušenství.


Musí být tento WallBox umístěn v garáži nebo může být i venku?

Ideální umístění je na suchém místě. Vzhledem k jeho odolnosti vůči vodě a prachu může být i venku, ale rozhodně by na něj nemělo pršet. Zvažte tedy umístění pod přístřešek, pergolu nebo fasádu budovy, aby na něj přímo nesvítilo slunce.

Přílohy 

Doplňkové parametry

Kategorie: WallBoxy do 400V
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: