Sada adaptérů pro každou situaci 3 ks pro WallBoxy a nabíječky 22 kW

Sada až tří různých adaptérů a redukcí, určená pro WallBoxy a nabíječky s výkonem 22 kW, vhodná domů i na cesty, kompatibilní se všemi zásuvkami, inteligentní detekce výkonu, obsahuje redukci na míchačkovou zásuvku 380/400V CEE malý červený 5kolík 16A, modrou kempingovou zásuvku a domácí/běžnou zásuvku 230V 16A

Dostupnost Skladem - Odesíláme v 12:00 přes Zásilkovnu nebo kurýrem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
Kód: CH-04-07
2 990 Kč 2 491,67 Kč bez DPH
Sada adaptérů pro každou situaci 3 ks pro WallBoxy a nabíječky 22 kW
CH 04 07 0 en
Novinka
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Mít pocit jistoty, že svůj elektromobil dobijete opravdu vždy a všude, je jednoduše k nezaplacení. Ani ta nejlepší nabíječka či WallBox vám nepomůže, pokud na svých cestách narazíte na nepodporovaný typ zásuvky. Moci se nabít, ale nemít tu správnou koncovku, to je ten nejhorší možný pocit beznaděje, který nechce zažít žádný elektromobilista. V povinné výbavě by vám proto rozhodně neměla chybět tato sada až trojice adaptérů, díky kterým nezůstanete nikdy bez elektřiny a svůj elektromobil dobijete jednoduše vždy a všude. Už vás tak nikdy nepřekvapí jediný typ zásuvky a budete připraveni na všechny možné typy zásuvek a situací, které mohou nastat.

Kompatibilní se všemi zásuvkami v EU. Už vás nic nepřekvapí

Nezáleží, zda na svých cestách narazíte na velkou červenou průmyslovou zásuvku, malou červenou míchačkovou zásuvku, modrou kempingovou zásuvku či dokonce obyčejnou zásuvku na 230V. Díky této sadě už více nebudete řešit, zda je zásuvka třífázová nebo jednofázová. Zda je na 380V, 400V nebo 230V. Po připojení správného adaptéru z této inteligentní sady váš WallBox či nabíječka automaticky detekuje maximální možný proud, napětí a plně automaticky přizpůsobí výkon nabíjení aktuálním možnostem. Samozřejmě nabíjecí výkon si ještě následně můžete upravit podle svých nároků a preferencí. Mějte i vy na svých cestách pocit jistoty, že jednoduše nikdy nezůstanete bez elektřiny a neste s sebou tuto sadu inteligentních adaptérů a nabijte svůj elektromobil na každém místě s garancí jistoty.

Garance jistoty vždy a všude. Zapomeňte na volání odtahovky

To, že můžete spolehlivě a bezpečně nabíjet doma či v práci, ještě vůbec nic neznamená. Představte si situaci, že by vám v spalovacím autě docházel benzín a čerpací stanice, kterou dobře znáte, má k dispozici jen naftu. Nepříjemná situace, avšak na rozdíl od spalovacích vozidel, můžete být na tuto situaci dokonale připraveni a nic vás nezaskočí. Zatímco spalovací auto nemá možnost přeměnit naftu na benzín, vy si díky správnému adaptéru z této sady vyberete vždy ten, který potřebujete, a zaručeně dobijete svůj elektromobil na každém místě a vyhnete se volání odtahovky či nepříjemnému stresu.

Redukce č. 1 - Velký 5kolík na malý 5kolík

 • Redukce z velké 3 x 32A červené 5kolíkové CEE 380/400V zásuvky (samice) na malou míchačkovou zásuvku 3 x 16A červený 5kolík CEE 380/400V (samec)
 • zajistí, aby se i 22 kW WallBox/nabíječka dala připojit na malou 5kolíkovou zásuvku 11 kW
 • Využití v hotelech, v garážích, apartmánech, rodinných domech, průmyslových areálech apod.
 • Délka: 30 cm
 • Hmotnost: 0,54 kg
 • Stupeň krytí: IP55
 • Vyrobeno v Rakousku

Redukce č. 2 - Velký 5kolík na kempingovou zásuvku

 • Redukce z velké 3 x 32A červené 5kolíkové CEE 380/400V zásuvky (samice) na modrou kempingovou zásuvku CEE 6A, 8A, 10A, 13A, 16A s výkonem od 1,2 do 3,7 kW (samec)
 • Zajistí, aby se i 22 kW WallBox/nabíječka mohla připojit na kempingovou zásuvku
 • Využití v kempech, některých hotelech, v zahraničí, na veřejných místech a objektech či odstavných plochách jako je stellplatz apod.
 • Délka: 30 cm
 • Hmotnost: 0,45 kg
 • Stupeň krytí: IP55
 • Vyrobeno v Rakousku

Redukce č. 3 - Velký 5kolík na běžnou domácí 230V zásuvku

 • Redukce z velké 3 x 32A červené 5kolíkové CEE 380/400V zásuvky (samice) na běžnou/domácí 230V zásuvku 6A, 8A, 10A, 13A, 16A s výkonem od 1,2 do 3,7 kW (samec)
 • Zajistí, aby se i 22 kW WallBox/nabíječka mohla připojit na běžnou domácí 230V zásuvku
 • Využití úplně všude, máme ji všichni doma, v bytech, apartmánech, v restauracích a na různých veřejných místech, jako jsou např. podzemní parkoviště
 • Délka: 30 cm
 • Hmotnost: 0,45 kg
 • Stupeň krytí: IP55
 • Vyrobeno v Rakousku

Pro které WallBoxy a nabíječky je určena tato sada?

Tato sada adaptérů je určena pro WallBoxy go-e Charger Gemini Flex 22 kW, go-e Charger Gemini Flex 22 kW 2.0 LTE/4G a další nabíječky s výkonem 22 kW, které disponují velkou 32A 5kolíkovou zásuvkou CEE 380/400V

Pro které WallBoxy a nabíječky rozhodně není určena tato sada?

Tato sada adaptérů není vhodná pro 11 kW WallBoxy a nabíječky. Pokud máte zájem o sadu adaptérů pro WallBoxy s výkonem 11 kW, klikněte sem a podívejte se na sadu adaptérů určenou pro 11 kW verze.

Nejste si jistí s výběrem vhodné sady adaptérů? Kontaktujte nás

Pokud si chcete být na 100% jistí, případně si chcete ověřit kompatibilitu adaptérů, kontaktujte nás a velmi rádi a ochotně vám pomůžeme s výběrem té správné sady, nabíječky nebo WallBoxu, který bude pro vás ten nejlepší. Nezapomeňte, že jsme váš EVpartner pro všechny případy a situace.

Časté otázky a odpovědi

Mám/chci WallBox go-e Charger Gemini Flex 22 kW. Bude mi pasovat tato sada?

Ano, tato sada je přímo určena pro WallBox go-e Charger Gemini Flex 22 kW i pro verzi s Wi-Fi i pro verzi 2.0 s LTE/4G.


Mám/chci WallBox go-e Charger Gemini Flex 11 kW. Bude mi pasovat tato sada?

Ne. Pokud máte nebo chcete koupit WallBox go-e Charger Gemini Flex 11 kW, případně verzi 2.0 s LTE/4G, potřebujete jinou sadu, která je určena pro 11 kW WallBoxy a nabíječky. Najdete ji po kliknutí sem.


Musím na této sadě něco po připojení speciálně nastavovat?

Ne, nemusíte. Tato sada adaptérů je plně inteligentní a stačí ji jen připojit do WallBoxu, případně nabíječky. Ta následně zjistí, že byl k ní připojen konkrétní adaptér a o vše se postará plně automaticky za vás, abyste mohli začít nabíjet ihned po připojení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství a doplňky
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: