Ultra nabíječka pro elektromobil a Plug-in Hybrid do zásuvky 230V Typ 2 3,6 kW 10 m

Ultra výkonná, přenosná a nadstandardně kvalitní nabíječka nejnovější generace, určená pro všechna EV a PHEV, nejnovější procesor a řídicí elektronika 2.0, nový OLED displej, připravená pro fotovoltaiku, nízkou tarifu a noční proud, funkce časovač a odložené nabíjení, nastavitelný výkon nabíjení od 1,3 až po 3,6 kW, nastavení proudu 6A, 10A, 13A, 16A, nejlepší ochrana proti přepětí, podpětí, uzemnění, zkratu, přehřátí, blesku, inovativní materiály bez ztrát a bez přehřívání, stříbrné piny, kovaný konektor, extra silné vodiče, bezkyslíkatá měď s TUV certifikací, odolné materiály se zatížením 1,5 tuny, v balení antistatická cestovní taška na zip, délka až 10 metrů.

Dostupnost Skladem - Odesíláme v 12:00 přes Zásilkovnu nebo kurýrem
Můžeme doručit do:
27.6.2024
Možnosti doručení
Kód: F071A-16A10-EU
6 290 Kč 5 241,67 Kč bez DPH
Ultra nabíječka pro elektromobil a Plug-in Hybrid do zásuvky 230V Typ 2 3,6 kW 10 m
Nabíjačka nová generace 1
Akce Novinka
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Nejnovější nabíječka pro elektromobily a Plug-in hybridy ze série ultra. Může se pochlubit hned několika ultra vlastnostmi, které z ní dělají aktuálně tu nejdokonalejší nabíječku do 230V na světě, pro které si Vás určitě získá. Doslova revoluční novinkou je samotný hardware, ten dostal dvojnásobnou rezervovanou kapacitu oproti předchozí generaci. Při porovnání s předchozí generací je tak až o 73% rychlejší, více než 60% přesnější a o 30% úspornější. Tyto fantastické hodnoty se podařilo dosáhnout německým inženýrům pomocí nadimenzování nabíjecích komponentů z vyšší modelové řady. Maximální nabíjecí výkon se tedy zastavil na nádherné hodnotě 3,6 kW 16A, avšak její hardware je připravený a nadimenzován až na dvojnásobek. Díky tomu disponuje nabíječka výraznou rezervou nabíjecího výkonu, zajistí ještě nízší ztráty a předurčuje ji to k rekordní dlouhověkosti i při každodenním náročném používání.

Ultra šetrné nabíjení s pokročilými funkcemi

Nabíječka disponuje možností nastavení vlastního nabíjecího výkonu, což je neocenitelná funkce doma i na cestách. V případě, že potřebujete dobít rychle, ale zároveň šetrně, můžete si nastavit maximální výkon 16A/ 3,6 kW a máte tak jistotu, že se vždy nabíjíte tím nejrychlejším způsobem z běžné 230V zásuvky. Naopak, pokud narazíte na starší elektroinstalaci, případně budete chtít dobíjet na chatě, můžete si nastavit pomalejší dobíjení např. 6A/ 1,3 kW, 10A/ 2,3 kW, případně 13A/ 3 kW a nemusíte se tak bát, že by to elektroinstalace nezvládla.

Připravená na fotovoltaiku, nízkou tarifu a noční proud

Další ultra funkcí je časovač nabíjení, kdy si pomocí jednoho tlačítka nastavíte nejen výkon nabíjení, ale i samotný čas, kdy se má nabíjení aktivovat. V případě, že máte fotovoltaiku a víte, že bude přes den např. v 11:00 svítit slunce, nabíjení můžete načasovat tak, aby se automaticky spustilo o 11:00 a Vy tak budete dobíjet své vozidlo úplně zdarma z přebytků fotovoltaiky. Opačný případ je v době nízké tarifikace, případně během nočního proudu, kdy bývá elektřina i o 30% levnější. Po příchodu domů připojíte nabíječku do vozidla a jedním tlačítkem nastavíte start nabíjení například o 6 hodin, kdy už bude elektřina levnější. Nabíjení se automaticky spustí a ráno Vás bude čekat vozidlo znovu plně nabité. Díky této funkci tak můžete jezdit úplně zdarma, případně již od 30 kč za 100km jízdy, což dramaticky zkracuje celkovou investici do elektromobilu.

Ultra přenosná a kompaktní mějte ji všude s sebou

Nabíječka podstoupila velké změny i při samotném přenášení. Nově disponuje mimořádně praktickou cestovní taškou na zip, která Vám zajistí pohodlí při jejím častém přenášení. Pouzdro je navíc vyrobeno z polstrovaného materiálu, který je vodě odolný, antistatický a měkký. Vaši nabíječku tak dokonale ochrání i v těch nejnáročnějších podmínkách. Díky látkovému potahu tašky se navíc zabrání rezonancím v kufru a Vy tak ani nebudete vědět, že ji máte všude s sebou. Nově je tělo nabíječky i kabel až o 40% odolnější, a to díky speciálnímu silikonovému ABS/ TPU materiálu, který se vyznačuje zvýšenou odolností. Nabíječka tak hravě zvládne zatížení až 1,5 tuny a až 10 tun při pádu z jednoho metru.

Nový OLED displej – vyšší úspora a lepší čitelnost

Změnou prošel i samotný displej, který nově využívá nejmodernější zobrazovací technologii OLED, kterou možno znát ze světa smartphonů a televizorů. Díky tomu je o 80% úspornější a výrazně lépe čitelný i na přímém slunci. Displej s úhlopříčkou 1,4“ zobrazuje všechny důležité a podstatné údaje o nabíjení, jako je napětí, proud, výkon, odevzdaná energie, čas nabíjení a také teplota. V případě detekce jakékoliv chyby či anomálie během dobíjení, se tato rovněž zobrazí na displeji, což přináší výhodu v procesu bezpečného nabíjení či diagnostiky.

Bezpečnost vždy na prvním místě

Výrobci se podařilo zvýšit nejen funkčnost a kvalitu, ale i bezpečnost samotnou, která je na prvním místě všech žebříčků. Nabíječka je nově certifikována tou nejpřísnější ISO normou a disponuje krytím až IP65. Bezpečně tak může být vystavena dešti, ledu, sněhu, prachu či přímému slunečnímu záření, a to celoročně. Kromě toho podstoupila nadnárodními testy kvality a získala certifikaci CE a ROHS. Díky tomu máte jistotu, že se na nabíječku můžete spolehnout jednoduše za jakýchkoliv podmínek a bez kompromisů.

Inteligentní management dobíjení 2.0

A při bezpečnosti ještě chvíli zůstaneme. Nabíječka disponuje nejnovější generací řídícího procesoru 2.0, který kontroluje a každých 32 ms vyhodnocuje průběh dobíjení. V případě, že detekuje přepětí, nadproud, podpětí, únik, nesprávné uzemnění, blesk, zkrat nebo přehřátí, dobíjení se okamžitě přeruší, aby se chránila baterie, vozidlo a elektroinstalace. Tento elektronický systém se před každým dobíjením navíc v průběhu pár sekund plně automaticky zkalibruje a zkontroluje, a teprve potom se dobíjení spustí. Vy tak máte vždy zaručenou jistotu, že každé dobíjení bude bezpečné a můžete se naplno věnovat jiným činnostem.

Stříbro a prvotřídní materiály zajistí téměř nulové ztráty při dobíjení

Doslova revolucí prošly nejen materiály nabíječky, ale i vodiče samotné. Ty jsou nově vyrobeny z čisté beze kyslíkaté mědi, která disponuje TUV certifikací. To zajišťuje eliminaci ztrát při dobíjení a ještě vyšší úsporu nákladů. Jde o jeden z nejinnovativnějších materiálů, který má fantastické vodivé vlastnosti, téměř nulové ztráty bez nežádoucího přehřívání. Vodiče jsou navíc nadstandardně tlusté s průměrem až 3 x 2,5 mm+ 2x 0,75 mm. Vylepšením prošel i nabíjecí konektor Typ 2, který je nově kovaný a vyrobený z jednoho kusu. Piny nabíjecího konektoru jsou navíc postříbřené, což přispívá k lepší efektivitě a k jednoduššímu připojení i při častém používání.

Cenově nejdostupnější WallBox na trhu

Díky přibalným hmoždinkám, šroubkům a upevňovacímu materiálu, je možné rychle a pohodlně tuto nabíječku připevnit na jakýkoliv vertikální povrch, jako je zeď, plot, skříň, regál a podobně a rázem se z této nabíječky stane špičkový WallBox, který Vám udělá radost doma i na cestách.

Klíčové vlastnosti

 • Kvalitní nabíječka, navržená německými inženýry
 • Pokročilý procesor 2.0 a nejmodernější elektronika
 • Nadstandardní ochrana před přepětím, podpětím, únikem proudu, chybou při uzemnění, skratem, přehřátím či bleskem
 • Obsahuje nový OLED displej a zobrazuje všechny základní údaje o nabíjení jako napětí, proud, výkon, energii, teplotu, čas
 • Připravená a vhodná na fotovoltaiku, nízkou tarifu či noční proud
 • Pokročilá funkce časovače, nabíječka začne automaticky nabíjet ve vámi určený čas
 • Nabíjecí konektor Typ 2, kompatibilní se všemi elektromobily a Plug-in Hybridy
 • Stačí připojit do běžné 230V zásuvky
 • Možné připevnění a montáž na stěnu, šrouby a hmoždinky jsou součástí balení
 • Ultra přenosná, skladná a lehce přenositelná nabíječka
 • V balení také polstrovaná, vodě odolná a antistatická taška na zip
 • Vhodné i pro starší elektroinstalace, apartmány, chaty či garáže
 • Vodě odolné provedení IP65 a dokonalá ochrana i v deštivém počasí celoročně
 • Ekologické materiály, robustnost a odolnost až do 1,5 tuny a 10 tun při pádu z jednoho metru

Parametry a specifikace

 • Maximální nabíjecí výkon až 3,6 kW 16A při 230V
 • Minimální nabíjecí výkon 1,3 kW
 • Nastavitelný proud 6A, 10A, 13A nebo 16A
 • Jednofázové nabíjení
 • Konektor do zásuvky Schuko 230V běžná zástrčka 16A
 • Konektor do vozidla Typ 2 (IEC62196)
 • OLED displej 1,4“
 • Reakční doba ochrany: 32 ms
 • Ochranný proud proti úniku: 23mA
 • Délka kabelu: 10 metrů

Časté otázky a odpovědi

Jaký je rozdíl mezi nabíječkou a WallBoxem?

Nabíječka má většinou jen jednu jedinou funkci, a to nabít baterii elektromobilu či plug-in hybridu. Její nabíjecí výkon je o něco nižší, protože je limitována běžnou 230V zásuvkou. Na rozdíl od toho WallBox se připojuje do trojfázové 5-kolíkové zásuvky (kde se připojuje například i míchačka) a nabízí rychlejší nabíjení až na úrovni 11 či 22 kW. WallBox disponuje také různými funkcemi, jako například ovládání přes mobilní aplikaci, Wi-Fi připojení, autorizaci pomocí RFID karet, nastavování limitů, plánování nabíjení v čase nízké tarify, propojení na fotovoltaiku, přidělování oprávnění, sledování statistik a vyúčtování a mnoho dalšího.


Mám si koupit nabíječku nebo WallBox?

Většina elektromobilistů dává přednost právě WallBoxu. Jednoduše nabízí daleko více funkcí a z pohledu do budoucnosti jde jednoznačně o výhodnou investici nabité technologiemi. WallBox má svůj vlastní systém, který se neustále aktualizuje a díky Wi-Fi do něj přibývají i nové funkce a vylepšení. Avšak jsou situace, kdy je výhodnější k vozidlu připojit běžnou nabíječku do 230V a o nic víc se nestarat.


Je lepší WallBox nebo nabíječka?

To záleží na tom, kde a za jakých podmínek plánujete nabíjet. Jsou situace, kdy je lepší nabíječka a zas naopak. Jdete-li na chatu či na dovolenou a chcete si dobít svůj elektromobil či plug-in hybrid v apartmánu, běžná nabíječka do 230V je určitě tou správnou cestou. Pokud nechcete riskovat vyhozený jistič, přetížení starší elektroinstalace, nabíječka do 230V je prostě povinnou výbavou a měl by ji s sebou nosit každý. Je malá, praktická a může vám pomoci v případě problémů na cestách či vybití baterky.


Potřebuji k nabíječce nějaké redukce, koncovky nebo nabíjecí kabely?

Ne. Nabíječka už v sobě obsahuje úplně všechno. Evropskou koncovku do 230V zásuvky, řídící elektroniku proti přepětí, podpětí, úniku, skratu či přehřátí, dlouhý kabel 5 nebo 10 metrů a samotný nabíjecí konektor.


Co v případě, že chci nabíjet ve starším apartmánu, chatě, v garáži či v domě?

Naše nabíječky disponují možností nastavení vlastního výkonu nabíjení. Pokud si nejste jisti, jakou rychlostí a výkonem se můžete nabíjet, na naší nabíječce si můžete tlačítkem nastavit nižší proud a výkon, čím zabráníte možnému přetížení a komplikacím. Na výběr je 6A, 10A, 13A, 16A (od 1,3 kW až po 3,6 kW).


Je nabíječka do 230V vhodná a kompatibilní i s plug-in hybridními vozidly?

Ano, můžete ji použít i k nabíjení plug-in hybridního vozidla.


Je nabíječka do 230V kompatibilní i s mým elektromobilem?

Nabíječka je kompatibilní s 99% evropskými elektromobily a značkami jako BMW, Fiat, Audi, Škoda, Kia, Hyundai, MG, BYD, VW, Porsche, Smart, Opel, Peugeot, Citroën, Jeep, Jaguar, Mercedes, Tesla, Dacia, Renault, Nissan, Cupra a dalšími.

Přílohy 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíječky pro moderní EV Typ 2 do 230V
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: