Jednofázová nabíječka 7,4 kW Typ 2 do modré 3-kolíkové zásuvky CEE 32 A 10 m

Špičková a moderní nabíječka pro EV a PHEV, obsahuje LCD displej, nastavitelný výkon nabíjení jedním tlačítkem 10A, 16A, 24A, 32A, max. nabíjecí výkon až 7,4 kW, min. nabíjecí výkon 2,3 kW, funkce časovač a odložené nabíjení, jednofázová, připojuje se do modré 3kolíkové zásuvky CEE 32 A, extra tlusté vodiče 3x 6mm, bez kyslíkatá měď, téměř nulové ztráty, evropský konektor Typ 2, ochrana před přepětím, podpětím, únikem, zkratem, přehřátím, bleskem, CE a ROHS certifikovaná, ochrana IP65 vodě a prachu odolná, vhodná do exteriéru i interiéru, německý výrobce, součástí balení je antistatický cestovní pouzdro, kotvící hmoždinky, šrouby a manuál, délka až 10 metrů.

Dostupnost Skladem - Odesíláme v 12:00 přes Zásilkovnu nebo kurýrem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: F071A-32A10-EU
8 390 Kč 6 991,67 Kč bez DPH
Jednofázová nabíječka 7,4 kW Typ 2 do modré 3-kolíkové zásuvky CEE 32 A 10 m
Nabíjačka 7Kw 1
Novinka
Doprava zdarma
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Pokud vlastníte elektromobil nebo Plug-in hybrid, který podporuje pouze jednofázové nabíjení, rozhodně by vám neměla chybět tato technologicky vyspělá a špičková nabíječka s možností nastavení výkonu nabíjení, praktickým LCD displejem a délkou 10m. Nabijete se s ní rychle, mimořádně levně a bezpečně, a to opravdu úplně všude, doma, v garáži, v práci, v hotelu, na kempu nebo v apartmánu. Jednu stranu nabíječky připojíte do modré 3kolíkové zásuvky 32 A a druhou stranu s konektorem Typ 2 připojíte do svého vozidla. Nabíjení se automaticky spustí a už za 1 - 3 hodiny můžete mít opět plně nabitý vůz.

Až třikrát rychlejší než běžné nabíječky

Díky nejmodernějším technologiím bez kyslíkaté mědi můžete své vozidlo pohodlně nabíjet až rychlostí 7,4 kW, a to všechno s téměř nulovými ztrátami. Jde o revoluční materiál, který eliminuje ztráty, nepřehřívá se a nabíjení je tak až trojnásobně rychlejší než s běžně dodávanými nabíječkami k vozidlu. Pokud vaše vozidlo náhodou podporuje nižší výkon nabíjení, to vůbec nevadí. Vaše vozidlo si z nabíječky vezme jen tolik, kolik zvládne, a vy budete mít jistotu, že nabíjíte maximální rychlostí.

Nastavení vlastního výkonu nabíjení

Jelikož je nabíječka vybavena nejmodernější řídící elektronikou a vlastním řízením nabíjení EMS, jedním kliknutím na tlačítko si navíc můžete nastavit preferovaný výkon samotného nabíjení. To je neocenitelná funkce v případě nabíjení na chatě, doma nebo v práci, protože na každém místě můžete nabíjet jinou rychlostí. K dispozici je nabíjecí proud 10A, 16A, 24A, 32A a je ho možné měnit i dynamicky během nabíjení.

Přizpůsobte si nabíjení podle potřeb a lokality

Pokud víte, že na chatě máte starší nebo slabší elektroinstalaci, můžete své vozidlo nabíjet 10 A/ 2,3 kW, protože se nikam neponáhlate a chcete používat i jiné elektrospotřebiče. Naopak, doma nebo v garáži si bez problémů můžete nastavit rychlejší nabíjení 16A/ 3,6 kW, případně 24A 5,5 kW, což je v Česku zároveň i nejběžnější kapacita jističů v rozvodné skříni a své vozidlo nabijete rychle a bezpečně. Pokud máte možnost nabíjení např. v práci, případně máte doma 32A jistič, bez problémů si můžete nastavit maximální výkon nabíjení až 32A/ 7,4 kW a už za pár hodin můžete mít vozidlo opět nabitý na 100%.

Nabíjení a jízda úplně zdarma

Kdo by nechtěl jezdit a nabíjet úplně zdarma. S touto jednofázovou nabíječkou 7,4 kW to není nemožné. Pokud máte fotovoltaiku, můžete si na nabíječce jedním stiskem nastavit odložený start nabíjení a začít nabíjet až když vyjde slunce. K dispozici je až 8hodinový časovač, který můžete využít například i na nabíjení večer nebo během nízké tarify, kdy je elektřina levnější klidně i o 30%. Kombinací těchto výhod je možné dosáhnout dramatické úspory ceny za elektřinu a samotná návratnost investice do této nabíječky může být na úrovni dokonce několika dní nebo týdnů.

LCD displej - všechny důležité údaje o nabíjení vždy na očích

Nabíječka je vybavená přehledným LCD displejem, který zobrazuje všechny důležité a podstatné údaje o nabíjení, jako je délka nabíjení, výkon v kW, napětí v Voltech, proud v Ampérech, celkově odebraná energie a další. V případě jakéhokoli problému nebo poruchy se na displeji zobrazí i další informace, které vám pomohou s diagnostikou nabíjecího procesu. Tyto údaje je možné využít například i v případě rozúčtování nákladů za nabíjení firemního vozidla doma nebo pro soukromé účely, případně se díky nim finančně vyrovnat, pokud nabíjíte v hotelech nebo na jiném veřejném místě. O nabíjení budete mít jednoduše vždy dokonalý přehled.

Prvotřídní materiály, nejmodernější TECHNOLOGIE, certifikace do každého počasí

Nabíječka je CE certifikovaná a splnila i ty nejpřísnější normy standardu ROHS, což z ní činí spolehlivého partnera, na kterého se jednoduše můžete spolehnout za jakýchkoliv podmínek a za každého počasí. Nezáleží, jestli je léto, zima, mrzne nebo prší. Díky nadstandardně vysoké certifikaci IP65 ji můžete bezpečně používat i v dešti nebo na přímém slunci. Díky použití nejmodernějších technologií bez kyslíkaté mědi je navíc nabíjení s téměř nulovými ztrátami a bez přehřívání. Německá kvalita, dlouhá životnost, záruka kvality, jednoduché ovládání, mimořádně výhodná cena, to jsou atributy, které si jednoduše na této nabíječce zamilujete.

Přenosné, ale i stacionární použití jako WallBox

Nabíječka je dodávána s praktickým nárazu a vodě odolným cestovním pouzdrem, které ji dokonale ochrání při přenášení a zajistí její dlouhou životnost. Výhodou této cestovní tašky je i akustická funkce, při umístění v kufru či ve frunku nerezonuje, nevibruje a je potichu. Pouzdro je navíc antistatické a nabíječku dokonale chrání. Kromě toho jsou součástí balení i kotvící hmoždinky a šrouby, které slouží k případné montáži na stěnu a používání této nabíječky stacionárně, jako například WallBox. V případě zájmu o ještě lepší ochranu nabíjecího konektoru a celé nabíječky doporučujeme tento šikovný nástěnný držák, který zabrání případnému přejíždění či neúmyslnému poškození, když se nabíječka zrovna nepoužívá.

Klíčové vlastnosti

 • Nejmodernější materiály, bez kyslíkatá měď s nulovými ztrátami bez přehřívání
 • Pokročilý elektronický management nabíjení EMS chrání baterii vozidla
 • Úroveň ochrany a certifikace až IP65 odolnost proti vodě a prachu
 • Vhodné do každého počasí, možné použití i venku při -25 až +50°C
 • Nastavení nabíjecího proudu 10A, 16A, 24A, 32A
 • Podporuje jednofázové nabíjení 2,3 kW až 7,4 kW
 • Inteligentní ochrana proti podpětí, přepětí, úniku, zkratu, přehřátí a blesku
 • Reakční čas 32 ms
 • Ochrana při úniku 23 mA
 • Kompatibilní se všemi evropskými EV a PHEV
 • Bez nutnosti volat elektrikáře, není potřebná revize ani projektová dokumentace
 • Stačí připojit do modré 3kolíkové CEE zásuvky 32 A (např. jako míchačka, cirkulár)
 • Evropský nabíjecí konektor typ 2/ IEC62196
 • Udávaná životnost až 10tisíc nabíjecích cyklů/ 10 let
 • Menovité napětí 230 V/ 50/ 60 HZ 1 fáze
 • Extra tlusté vodiče 3 x 6 mm
 • Německá značka, ověřená kvalita, oficiální distribuce
 • Délka: 10 metrů

Obsah balení

 • Nabíječka 7,4 kW 1 x 32A
 • Cestovní pouzdro/ taška na přenášení
 • Kotvící hmoždinky a šrouby pro volitelné upevnění na stěnu
 • Uživatelský manuál

Nejčastější otázky a odpovědi

Pro koho je primárně určena tato jednofázová nabíječka 7,4 kW?

Tato nabíječka je primárně určena pro ta vozidla, která podporují pouze jednofázové nabíjení. Jde o některé starší elektromobily jako např. první generace Kia Soul EV, starší Hyundai Kona Electric před faceliftem rok 2019, Starší Kia e-Niro před faceliftem rok 2019, Opel Ampera a podobně. Nabíječka je také mimořádně vhodná pro majitele Plug-in hybridních vozidel, která podporují jednofázové nabíjení. Pokud vaše vozidlo podporuje nabíjení 11 kW, pro dosažení lepších výsledků nabíjení doporučujeme trojfázovou nabíječku 11 kW, kterou máme v nabídce.


Mohu nabíjet jednofázovou nabíječkou vozidlo, které podporuje trojfázové nabíjení?

Ano, můžete, avšak vozidlo si z této nabíječky vezme maximálně povolený proud na jednu fázi, to může být 3,6 kW, 5,5 kW, případně 7,4 kW v závislosti na modelu a typu vozidla. Např. BMW i3 podporuje trojfázové nabíjení 11 kW, ale z této nabíječky si vezme jen cca 4,5 kW, protože k nabíjení použije pouze jednu fázi.


Jaký je rozdíl mezi nabíječkou do 230 V a nabíječkou do 400 V?

Nabíječka do 230 V je určená k pomalému nabíjení 3,6 kW a je kompatibilní se 100% běžnými zásuvkami, které máme všichni doma a dobře je známe. Na rozdíl od toho Nabíječky do 400 V slouží k 3x rychlejšímu nabíjení např. 7,4 kW jednofázově, případně až 11 kW trojfázově, ale vyžadují si modrou 3kolíkovou nebo červenou 5kolíkovou zásuvku (to je ta, kam se připojuje např. míchačka, cirkulár).


Jaký je rozdíl mezi nabíječkou do 400 V a WallBoxem do 400 V?

Pokud jde o rychlost nabíjení, rozdíl mezi nimi není žádný. WallBox je inteligentní zařízení, které disponuje množstvím dalších funkcí, jako je monitorování spotřeby, autorizace pomocí čipových karet, mobilní aplikace, Wi-Fi připojení, nastavení oprávnění, limitů, propojení na fotovoltaiku a další. Nabíječka do 400 V nepodporuje tolik funkcí jako WallBox, ale je výrazně levnější a pokud nepotřebujete pokročilé funkce, primárně vám jde jen o nabíjení, nabíječka do 400 V bude pro vás správná volba.


Potřebuji k nabíječce 7,4 kW něco speciálního dokoupit?

Ne, nabíječka už v sobě obsahuje vše. Jde o all-in-one zařízení, nazývané také jako Plug and Play, což v překladu znamená, že je v ní už vše integrováno, včetně řídicí elektroniky, zástrčky do zásuvky a obsahuje i 5metrový nebo 10metrový nabíjecí kabel a stačí jednu stranu připojit do modré 3kolíkové zásuvky CEE 32 A a druhou stranu do vozidla.


Stačí mi nabíječka do 400 V, nebo potřebuji WallBox?

WallBox potřebujete jen tehdy, chcete-li z nabíjení vytěžit úplné maximum, mít pokročilé a nejmodernější funkce. Pokud vám jde jen o nabíjení nebo skladnost, kupte si nabíječku do 400 V a raději ušetřete a investujte do něčeho jiného.


Využiji nabíječku do 400 V i v případě, že mám Plug-in Hybrid?

Ano, množství Plug-in Hybridních vozidel podporuje rychlé nabíjení. Pokud tedy vám jde o rychlé, ale zároveň šetrné a bezpečné nabíjení, váš Plug-in Hybrid podporuje jednofázové nabíjení, nabíječka do 400 V je pro vás správná cesta, jak si nabít svoje vozidlo už za méně než 2 hodiny.


Když si pořídím výkonnější nabíječku, než podporuje mé vozidlo, můžu něco poškodit?

Ne. Vaše vozidlo si vždy vezme jen taký výkon, jaký podporuje. Používání výkonnější nabíječky je dokonce šetrnější pro samotnou nabíječku, protože nepracuje na svých limitech. A když si časem pořídíte nové vozidlo, můžete ji stále využívat.

Přílohy 

Doplňkové parametry

Kategorie: Nabíječky do 400V
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: