Redukce z červeného 5-kolíku 400V 11 kW na běžnou zásuvku 230V 3,6 kW Schuko

Vysoce kvalitní redukce z červeného 5-kolíku CEE 400V 3 x 16A (samice), na běžnou 230V zásuvku 16A (samec), kompatibilní se všemi nabíječkami a WallBoxy do výkonu 11 kW, CE certifikace koncovky, TUV certifikace kabelu, odolnost vůči vodě, prachu a UV záření, automatická detekce připojené nabíječky, automatická změna z 3fáze na 1fázi, max. nabíjecí výkon 3,6 kW, min. nabíjecí výkon 1,3 kW, podpora regulace výkonu, kompatibilní se 100% EV a PHEV.

Dostupnost Skladem - Odesíláme v 12:00 přes Zásilkovnu nebo kurýrem
Můžeme doručit do:
23.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 3PTO1P-16A-AP
999 Kč 832,50 Kč bez DPH
Redukce z červeného 5-kolíku 400V 11 kW na běžnou zásuvku 230V 3,6 kW Schuko
Redukcia 1
Novinka
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo
Přes 3000 výdejních míst
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR
Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží

Pocit jistoty, že svůj elektromobil nabijete opravdu vždy a všude, je jednoduše k nezaplacení. V případě, že máte 11 kW nabíječku do červené 5-kolíkové zásuvky CEE 400V 3 x 16A, rozhodně by Vám ve výbavě neměla chybět tato mimořádně šikovná redukce, díky které můžete svůj elektromobil dobíjet i z běžné 230V zásuvky. Ať už se tedy chystáte na dovolenou, služební cestu nebo na chatu, nemusíte už více nosit dvě nabíječky, ale díky této praktické redukci Vám plně postačí jedna. V průběhu jedné sekundy připojíte do své 11 kW nabíječky 400V tuto redukci a rázem si přeměníte tak třífázovou nabíječku z červeného 5-kolíku 11 kW na běžnou jednofázovou nabíječku 230V 3,6 kW a dobijete se tak z každé jedné zásuvky okolo. Ten pocit jistoty z bezproblémového nabíjení si jednoduše zamilujete.

Jistota a garance pohody

Nabíjet elektromobil 11 kW je stále ta nejlepší a nejšetrnější možnost. Ale co v případě, že se dostanete do situace, že na hotelu, v apartmánu či na jiném veřejném místě nebude k dispozici červená 5-kolíková zásuvka? Nebo bude obsazená, případně poškozená. Na takovou situaci můžete být dokonale připraveni. Po připojení této redukce si tak v průběhu sekundy přeměníte svou 11 kW nabíječku na jednofázovou a můžete ji připojit do jakékoli běžné 230V zásuvky a nabíjet rychlostí až 3,6 kW. Na první pohled jde o nižší rychlost dobíjení, avšak ta je daná samotným konstrukčním omezením 230V zásuvky, která více než 3,6 kW jednoduše nepustí. Navíc, i za jednu jedinou noc můžete díky této redukci dobít stovky kilometrů dojezdu, což rozhodně není málo.

Automatická detekce. Neztratíte tak jedinou funkci

Redukce disponuje funkcí automatické detekce a jen co ji připojíte ke své nabíječce, o nic více se už nemusíte starat. Nabíječka se plně automaticky přepne do jednofázového režimu a ihned začne dobíjet Váš elektromobil rychlostí, kterou si sami zvolíte. Maximální rychlost dobíjení je 3,6 kW, avšak tuto hodnotu si můžete upravit podle svých preferencí na 3 kW, 2,3 kW, případně až 1,3 kW. Perfektně se to hodí na místech s horší, slabší či starší elektroinstalací, čímž dokonale zamezíte vyhození hlavního jističe a nabíjení bude stále maximálně bezpečné.

Nabijete se vždy a všude

Buďte i Vy dokonale připraveni na všechny nepředvídatelné situace a vložte si do kufru, případně do přenosné tašky ke své nabíječce tuto redukci. Je lehká, robustní, voděodolná a v mnoha případech Vám doslova může vytáhnout trn z paty. Nikdy se tak nestane, že byste zůstali bez energie. Jde o povinnou výbavu každého elektromobilisty, kteří to myslí vážně. Pokud i Vy nechcete během jakékoli cesty stresovat, nebo zažít pocit beznaděje z prázdného akumulátoru, tato redukce by Vám rozhodně neměla chybět ve výbavě.

Klíčové vlastnosti

 • Redukce je kompatibilní s každou 11 kW nabíječkou i WallBoxem do červené 5-kolíkové zásuvky CEE 400V 3 x 16A
 • Splňuje nejpřísnější normy, CE certifikace koncovky a TUV certifikace kabelu
 • Strana, která se připojuje do nabíječky: Samice červený 5-kolík 400V CEE 3 x 16A
 • Strana, která se připojuje do zásuvky: samec Schuko 230V 16A vidlice do běžné zásuvky
 • Maximální nabíjecí výkon po připojení redukce: 3,6 kW
 • Minimální nabíjecí výkon po připojení redukce: 1,3 kW
 • Automatická detekce připojené redukce
 • Jednoduchá obsluha Bez jakékoli elektrikářské znalosti
 • Připojení redukce netrvá více než 1 sekundu
 • Vysoce pevnostní provedení, odolné vůči vodě, prachu a UV záření
 • Kompatibilní se 100% elektromobily a Plug-in hybridními vozidly všech značek

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství a doplňky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: